Oblastní spolek Českého červeného kříže Kroměříž se v období letních prázdnin zapojil do programu na letních táborech v Hostýnských horách a to s tématem BESIP léto 2020. A rozhodně to nebyla pro účastníky táborů žádná nuda. Díky zajímavému programu, který byl připraven zábavně- naučnou formou, se táborníci dotkli jak teoreticky tak prakticky dopravní tématiky, jejíž součástí byla orientace v dopravním prostředí, bezpečnost v dopravě a poskytování laické první pomoci.

Jako pokračující aktivita tématu BESIP léto 2020 byla osvěta dopravní výchovy v mateřských školách. Aktivity do mateřských škol byly připraveny hravou formou se zaměřením na dopravní značky a předpisy. Součástí byl i praktický nácvik, který děti velmi bavil a představil specifické dovedností jak bezpečně reagovat v dopravní situaci nejen jako cyklisté, ale i chodci.

Poděkování patří všem pedagogům, lektorům, a dětem za skvělou spolupráci a připravenost. Děkujeme Zlínskému kraji za finanční podporu.

Tento článek byl přidán Čtvrtek, Říjen 15th, 2020 v 15.15 a patří do kategorie Aktuální zprávy. Můžete sledovat reakce na něj pomocí RSS 2.0 feedu. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.