Již tradičně pořádal Oblastní spolek ČČK Kroměříž v období jarních prázdnin příměstský tábor. Čtyřicítka dětí s instruktory se vždy ráno, od pondělí do pátku, vydali autobusem a s plnou lyžařskou výbavou na Troják. Celé dopoledne sjížděli svah, pod profesionálním vedením se nejen učili, ale i zdokonalovali své lyžařské dovednosti a um. Po vydatném obědě se vraceli, příjemně unaveni a nabiti zimní energii na dětské dopravní hřiště, kde pokračoval program.

Připravena byla relaxační místnost s polštářky,„kino“ s pohádkou, malování a pro energické táborníky i tanec. Samozřejmě nechyběli svačinky a pitný režim. Závěr tábora patřil poděkování a předání zlatých „sladkých“ medailí a to jak úžasným vedoucím a instruktorům, tak stále usměvavým a spokojeným lyžařům „táborníkům“.

https://plavani-cck.rajce.idnes.cz/Trojak_2019_fb

Tento článek byl přidán Čtvrtek, Březen 14th, 2019 v 18.31 a patří do kategorie Aktuality z dopravního hřiště, Aktuální zprávy. Můžete sledovat reakce na něj pomocí RSS 2.0 feedu. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.