V pátek 18.10. se konalo v sále střední školy hotelové a služeb v Kroměříži slavnostní oceňování bezplatných dárců krve. Bylo předáno 61 stříbrných medailí Prof. MUDr.Jana  Janského za 20 bezplatných odběrů, 37 zlatých medailí Prof.MUDr. Jana Janského za 40 bezplatných odběrů krve a 11 zlatých křížů 3.třídy Prof.MUDr.Jana Janského za 80 bezplatných odběrů krve. V letošním roce bylo také oceněno přímo na transfúzním oddělení 85 dárců bronzovou medailí Prof.MUDr.Jana Jánského za 10 bezplatných odběrů krve.

Dárcovství krve si  velmi vážíme a všem oceněných ještě jednou děkujeme. Současně děkujeme  paní primářce transfuzního oddělení Kroměřížské nemocnice MUDr.Zdeně  Hřebačkové a celému jejímu kolektivu za péči a příjemné prostředí, které dárcům krve poskytují. Klubu dárců krve za jejich celoroční vynikající spolupráci. Paní europoslankyni Olze Sehnalové, paní starostce Města Kroměříže Daniele Hebnarové a zástupkyním Města Kroměříže paní Jarmile Číhalové a paní Blance Šimůnkové za jejich účast na této akci.

Poděkování patří také členkám a dobrovolnicím Českého červeného kříže v Kroměřiži , které  slavnostní odpoledne připravily.

 Slavnostní oceňování proběhlo za finanční podpory Českého červeného kříže, Zlínského kraje a Města Kroměříž.

Tento článek byl přidán Pátek, Říjen 25th, 2013 v 20.40 a patří do kategorie Akce, Aktuality o darcovství krve, Aktuální zprávy. Můžete sledovat reakce na něj pomocí RSS 2.0 feedu. Both comments and pings are currently closed.